Исчезна маж од Тетово: Тргнал на работа и не се вратил


Триесет и тригодишниот Б.П. од Тетово вчера бил пријавен како исчезнат.

tetovo

Неговиот татко, 69-годишниот  З.П. со постојано живеалиште во Скопје, а кој привремено живее во Тетово пријавил дека истиот ден околу 06:30 часот неговиот син се упатил од дома кон работа, но истиот не се појавил на работа.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1