Исчезнаа 16-годишна и 20-годишна девојка


Психолог во Домот „11-ти Октомври“ во Скопје, вчера пријавила дека на 2 март во 14.00 часот, шеснаесетгодишна корисничка на домот рекла дека ќе оди на училиште, но од училиштето добиле информација дека не посетила настава ниту на 2, ниту на 3 март.Missing-Person isceznata

Во гостиварската полиција, пак, вчера 41-годишна тетовка пријавила дека вчер аоколу 03 часот по полноќ, од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 20-годишна ќерка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1