Исчезнатата Драгица пронајдена мртва во домот на љубовникот во Србија


Во Белград пронајден е распаднат леш на Драгица Ч. ( 48) од Ваљево чие исчезнување е пријавено пред месец дена.

Таа е пронајдена во викендица во Белград која е во сопственост на нејзиниот љубовник.srbija belgrad policija

Полицијата истражува дали станува збор за насилна или природна смрт.

– На Драгица секој траг и се губи пред месец дена, кога од  Ваљево отишла во непознат правец. Телефонот три дена и бил достапен, а потоа батеријата се испразнила. После едномесчната потрага женското тело го пронашле мештаните од селото Паштрица, Белград.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1