Изгледа како обична елка, но погледнете што се случува кога почнува музиката!


Веќе пет години по ред, Јутјуб корисникот Compaman723 ги изненадува своите пријатели и роднини со неговата светлосна претстава со помош на елка.

elka

Така и овој пат приреди нешто неверојатно…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1