Ја гризеле змии: Слушнете како пее на смрт преплашена жена – Видео


Стив-О има ново шоу и, судејќи според најавата, ова ќе биде хит. Најлудиот член на „Jackass“ ќе ги натера гостите да ја испејат својата омилена песна додека се соочуваат со ноќна мора…

Шоуто се вика „Killer Karaoke“, а премиерно ќе биде прикажано во петок на „TruTV“, а во него ќе можеме да ги видиме првите несреќници кои си допуштија Стив-О да им го скрати животот за неколку години.

Погледнете еден извадок од шоуто!

 

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1