Ја ограбија додека во живо даваше изјава за криминалот (Видео)


brazil-grabez-610x400Една жена од Бразил даваше изјава за порастот на криминалот во Рио Де Жанеиро, а токму во тој момент крадец и го украде ланчето околу вратот. Иако момчето успеа да побегне, подоцна полицијата го привела.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1