Јанкуловска со малиот Петар честиташе Нова година


Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкуловска, на нејзиниот профил на Инстаграм сподели неколку семејни фотографии покрај новогодишната елка.

Јанкуловска посака сѐ најдобро во новата година на фотографија со сопругот Влатко и со синот Петар кој има седум месеци, кој позираше со новогодишна капа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1