Како да не ви се стопи шминката на + 30C? Видео


how-to-prevent-makeup-melt-downЗа да го избегнете непријатното цедење пудра од лицето, сливањето на сенката и маскарата, погледнете ги советите од стручњаците.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1