Како да врзете вратоврска – Фото


Со се полежерниот стил на облекување мажите заборавија, или никогаш не научија како да врзат вратоврска

– ако нашите татковци и дедовци, сите знаеа, денеска е навистина ретко меѓу младите да знаат како правилно да врзат вратоврска.

А некогаш ќе притреба – нема да е тука тато или чичо да помогне. па еве на оваа фотографија опишано во неколку лесни чекори како да врзете вратоврска и тоа во неколку стилови.

 

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1