КАКО КРАЛИЦА: Апартманот на Цеца во Швајцарија (ФОТО)


Во склоп на својте светски турнеи на кои го промовира својот албум “Позив“, Цеца настапуваше во Луцерн. Малку е ако се каже дека таа таму беше третирана како кралица.

Сместена во претседателски апартман во најлуксузниот хотел во Луцерн.Апартманот има 140 квадрати и се што треба е пејачката да се чуствува како дома.

84970_presidentialsuite_001-1 84970_gallery_rooms_005 84970_gallery_rooms_010

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1