Се омажила на аеродром за човек кој прв пат го гледа!


Ерика Харис и Арт Ван се запознале на интернет и никогаш до сга се немаат видено во живо.vjencanje-na-aerodromu-36353

Овој пар одлучиле дека нивната љубов е вистинска и дека се сродни души преку мејлови, чтови и другивидови на комуникација.

Погледнете го моментот кога конечно се виделе лице во лице.

Дали нивниот план ќе биде успешен или тоатално неуспешен?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1