ВИДЕО: Бред Пит му плукна в лице на водителот!


За време на емисијата „Помеѓу двајца пријатели“ која ја води Зак Галифанкис, Бред Пит добива незгодно прашање, а одговорот ќе ве изненади.bred-pit-plunka

На прашањето „Дали сметаш дека луѓето се фокусираат на твојот изглед само затоа што си лош актер?“ , Бред Пит одговори со плунка.

Never insult Brad PittLike Thug Life Videos For MoreCreated by: TaMe Flater

Posted by Thug Life Videos on Monday, 30 March 2015

Погледнете, но имајте на ум дека ова е договорена шега:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1