Карлеуша ги лажела ќерките и љубовникот Огнен им го преставувала како нејзин доктор


Чичко Огнен е мој доктор, тој се грижи за бола мама, им велела Јелена Карлеуша на своите ќерки кога, љубовникот Огнен Врањеш доаѓал во нејзиниот дом во Белград.

Босанскиот фудбалер го посетувал домот на Дедиње на Душко и јелена кога пејачката имала здравствени проблеми. Ќерките Атина и Ника биле убедени дека тој е докторот на нивната мајка.

Јелена на своите ќерки за љубовникот Огнен им зборувала дека тој е нејзиниот доктор. Пејачката фудбалерот на Андерлехт го носела и во нивната семејна куќа, посебно кога имала здравствени проблеми и лажно го преставувала на својата околина како доктор.

-Јелена и Огнен често се забавувале во куќата на Дедиње во Белград. Врањеш доаѓал често кај Карлеуша во 2017 година кога таа имала проблем со здравјето. Кога случајно ќе се сретнел со нејзините ќерки, Јелена велела дека тој е нејзиниот доктор, раскажал за дел од српските медиуми извор близок на пејачката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1