Ќе ти бидам девојка за десет евра


На српски интернет огласници, Гурга Стаменковиќ за смешни пари нуди услуги, односно станува Фејсбук девојка.

-Ќе бидеме во врска на Фејсбук една недела, за потоа драматично ти раскинам, бидејќи си ме изневерувал. Сите твои пријатели на Фејсбук ќе видат и ќе бидеш вистинкси шмекер, стои во огласотна Стаменковиќ.se-shitka-za-10-evra-182147-630x331

Но она кое Стаменковиќ не го очекувала е дека нејзината фотографија од огласот ќе заврши кај една од најпопуларните корисници на Инстаграм, Мара Тејгин.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1