Ќерката на Цеца објави трогателна фотографија со Аркан: Да е жив денес ќе изгледавме вака


Ќерката на Цеца и покојниот Аркан постави фотка на која е во прегратката на татко и, а сликата е поставена така да изгледа како да е сликана денес.

-Како би изгледало јас и татко ми да сме денес задно. Те сакам тато – напиша младата Анастасија , а сликата собра илјадници лајкови.arkan

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1