Ќерката на Цеца во врска со еден од најдобрите светски кошаркари?


Откако раскина со Костадин Терзиќ, Анастасија Ражнатовиќ утеха пронашла во ново момче, а како што тврди српски Блиц, ќерката на Цеца е наводно во врска со еден од најдобрите светски кошаркари Милош Теодосиќ.anastasija-raznatovic-teodosic-620x350

Анастасија неодамна била во Москва за да се види со Милош кој игра за руска ЦСКА.

Од друга страна, портпаролот на популарниот Тео вели дека српскиот репрезентативец не дава изјави за приватниот живот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1