Кога таткото мора да се снајде


 

Kога бебето сака да јаде нема време за расправање – му се јаде и точка. Ќе си плаче ќе си вика се додека не добие храна. Што ако мајката не е дома? Еве една навистина смешна идеја како се снашол овој такто 🙂

фотографијата е од facebook page – smeenje do solzi

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1