Кралицата Серсеи од Game of Thrones прошета гола низ Дубровник (Фото)


Сцената која најмногу се очекува во продолжението на серијата „Game of Thrones“ во која кралицата Серсеи шета гола низ градот е снимена во Дубровник.521489_lena-hendli-02-foto-promo_f

За оние нестрпливите ве потсетуваме на некои од претходните голи сцени на актерката Лена Хеди која ја игра убавата кралица.

 

Лена пред „Game of Thrones“ играше во блокбастерот „300“, но нејзината кариера започнала многу порано, односно 1992 година.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1