Кражба на телевизор за 13 секунди – Погодете каде го сокри/Видео


Видеото кое доаѓа од Костарика прикажува жена која влегува во продавница, става плазма телевизор која е спакувана во кутија, под здолништето и заминува.krazba-tv-suknja

Таа погледнала дали некој ја гледа, а потоа меѓу нозете го ставила телевизорот, кој го покрила со долгото здолниште и излегла од продавницата.

Според зборовите на продавачката, таа била толку брза што никој не стигнал да ја регистрира оваа кражба, која дури подоцна е откриена на снимката од безбедносната камера.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1