Креативни Велигденски салфети


Разубавете ја вашата свечена Велигденска трпеза со уникатни и креативни празнични салфети.

Изработката нема да ви одземе многу време, а низниот дизајн ќе направи овој Велигден да имате прекрасна празнична трпеза.

veligdenski-salfeti-10

veligdenski-salfeti-02

veligdenski-salfeti-01

veligdenski-salfeti-09

veligdenski-salfeti-06

veligdenski-salfeti-08

Точка.ком.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1