Кристина Арнаудова роди син: Максим му го даде името на Матео


Кристина Арнаудова на својот Фејсбук профил ја сподели радосната вест дека на свет го донесе нејзиниот втор син Матео Петровски.Screenshot_310

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1