,,Културните грци,, распалија со негативни коментари под нашето видео – Линк


greece-thumbs-downИако се работи за фестивал со кои се слави културата, музиката, единственоста и различноста на европските народи, нашите ,,културни,, соседи повторно по којзнае кој пат си ја покажаа фрустрацијата која ја имаат од Македонија и се што доаѓа од МАКЕДОНИЈА.

Се расфрлија со навреди и толкувања на историјата под видеото од настапот на МАКЕДОНСКИТЕ преставници за песна на евровизија Есма и Лозано поставена на Youtube.

Ова е линкот – YouTube 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1