Куршумли ан во трка за најубаво кино во светот


Македонскиот Куршумли ан се бори за најубаво кино во светот! Куршумли ан, каде се одржуваат проекциите на фестивалот „Македокс”, засега, е на четвртото место меѓу десетици кинa низ целиот свет.

Гласањето е според добиени лајкови на страницата Боред панда. Погледнете со кои кинa се бори Куршумли ан и гласајте ОВДЕ.

kursumlian

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1