ЛАДНОКРВНО УБИСТВО ВО САРАЕВО: Полицаец ја застрелал девојката во глава!


Сараевската полиција синоќа во 22:45 часот е известена дека во еден стан, дошло до употреба на огнено оружје со кое е усмртена жена.pistol sredna

– На местото на настанот, полициските службеници го пронашле мртовото тело на Б.Ф родена 1966 година, докторите од Итната помош константирале смрт, велат извори од истрагата.

Според неофицијални извори, убиената била девојка на инспекторот на федералната полиција и наводно тој и пукал во главата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1