Лепа Брена проговори за киднапирањето на синот Стефан


Фолк дивата Лепа Брена гостувала во една српска емисија во која зборувала за тоа како гледа денес на киднапирањето на синот Стефан во 2000 година.

– Се уште имам една топка од тага, врзана во чаура и добро замотана. Јас уште се плашам тоа еден ден да не пукне и да експлодира во мене, рекла Брена.

Таа во емисијата зборувала за политиката и економијата на поранешна Југославија.

lepa-brena-stefan-620x400

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1