Мајка ѓавол, Очув монструм – 8 години силувале девојче


Сузана Пејчиќ (50) од селото Суково, Србија осудена е на пет години затвор поради тоа што заедно со  невенчаниот сопруг Драган Пејчиќ (57) учествувале во силување на  ќерката Д.П (22).mmonstrumiiii

Очувот монструм е осуден пред високиот суд во Пирот на седум години затвор.

Драган прв пат ја силувал кога имала 14 години. Според зборовите на изворот на Курир.рс, очувот монструм од јули 2006 години па се до октомври 20014 година имал сексуални односи со ќерката на неговата сопруга.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1