МАЈКА ОД ПЕКОЛОТ: Ги злоставувала своите деца и сето тоа го снимала


Општинскиот суд во Велика Кладушаа одреди едномесечен притвор за мајката на две малолетни деца, која во вторник е уапсена во акција на Федерална управна полиција во Велика Кладуша, поради сомнеж дека сексуално ги силувала своите сопствени деца и ги искористувала за порнографија.zlostavljanje-dece-pedofilija-maltretiranje-hapsenje-620x350-43814

Откако ја уапсиле мајката децата ги превземал социјален центар од Велика Кладуша, а според неофицијалните информации, ден подоцна се вратени на осомничените родители. Бидејќи наводно децата не биле живтно загрозени и физички малтретирани.

Полицијата во нивното семејство пронашла порнографски фотографии и видеа во претрес на нивната куќа. Истотака Полицијата запленила компјутерска опрема, мобилни телефони, СИМ картички и други предмети кои се поврзуваат со кривнични дела.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1