Македонец си го исекол пенисот и го фрлил во канализација!


Рано утринава 49 – годишниот радовишанец А.Ј си го исекол својот пенис и го фрлил во канализација при што веднаш припаднал.

kliniki- brza pomos urgentenТој веднаш бил пренесен во штипската болница при што докторите едвај го запреле обилното крварење, а пацинетот е во тешка состојба кој потоа бил префрлен во Ургентниот центар во Скопје.

Како што пренесува Тв Стар поради моментална психичка состојба затоа што не си го сакал својот пенис, во последно време бил тотално разочаран.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1