Македонка моли за помош: Се омажив за богаташ, го варав и ме избрка – и немам пари


Ова ќе го ставиме во категоријата забава.

Press24

Anonimna.. Mojata prikazna zapocnuva vaka.. Se omaziv na 19god so eden bogat covek on togas imase 27god.. Se bese ubavo…

Posted by Прашај Се Што Те Интересира on Tuesday, 7 April 2015

Screenshot_85

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1