Македонската Ким Кардашијан – надарена и самоуверена (Фото)


Надарена и самоуверена, Славче пали и жари!

Атрактивната русокоса Славче Ѓалевска обожава да провоцира на социјалните мрежи.kimsav

Таа не пропушта пригода да ги покаже своите бујни облини, а меѓу низата фотографии има и неколку од Ким Кардашијан.

Изгледа дека светската старлета и е идол на оваа Македонка, а со оглед на нејзините атрибути би рекле дека може да се носи рамо до рамо со неа.

Фото – Курир.мк6kimslav 5kimslav 1kimsav

2kimslav

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1