Овие познати личности имале секс со преку 1000 жени


Расел Бренд – 1000

Иако има доста пороци, тој често знае да се извини за своето однесување. Бил на рехабилитација поради сексуална зависност затоа што спиел со 1000 жени. Тој изјави дека ќе почне да апстинира, но не знаеме колку би можел да издржи.

Style: "dc_rb_280906"

Џек Николсон – 2000

Тој е познат холивудски актер но исто така е и познат по тоа дека е женкар. Се збори дека не им ги памти годините на жените со кои спиел. Па он не правел разлика дали е млада девојка или постара жена.

djek nikolson

Сајмон Кауел – 2000

 

Сајмон е дел од светски познатото музичко шоу „American Idol“ и важи за еден од најстрогите судии. Но сепак изгледа дека паѓа на женскиот шарм. Тој не е толку критичен спрема жените кога е во спалната соба.SimonCowell_1200-800-11-14-13

Хју Хефнер – од 1000 до 2000

 

За него тоа и некако ни е логично. Но не можеме да знаеме колку е се тоа шоу бизнис, а колку е реално?hugh-hefner-picture-1

Мик Џегер – 4000

 

Тој сега има 72 години и сигурно не работи со исто темпо. Затоа во младоста најмногу се посветил на пеешето и сексот. Неговиот биограф Крис Андерсон неведе дека пејачот спиел со 4000 жени.399143_mik-dzeger-rojters_f

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1