Маки на кумановец, му побегнала жената со четирите деца


Вчера во 14.30 часот во СВР-Куманово, Р.А.(1962) од с.Извор О.Липково, пријавил дека од 18.10.2016 година околу 18.00 часот од дома од Куманово, во непознат правец се упатила К. М. од с.Срезовце, О.Прешево – Р.Србија
(невенчана сопруга на неговиот брат И.А.), заедно со нејзините четири деца. СВР- Куманово презема мерки за пронаоѓање на лицата.KUMANOVO_

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1