Манијак мастурбирал пред малолетно девојче од Битола


Вчера во 13,30 часот во СВР-Битола, И.Л.(1980) од Битола, пријавил дека пред околу 1 месец, засега непознато лице пред неговата малолетна ќерка, извршило задоволување полови страсти.

dete pedofilИмено, додека таа седела на терасата од нејзината куќа, лицето започнало полово да се задоволува.

По неколку дена повторно дошло пред нејзината куќа, каде било девојчето, по што ја доближило до себе и со рака ја фатило при што успеала да го турне и заминала дома.

СВР-Битола презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1