Мажу јас се омажив – исчезнатата Ивана му се јави на својот сопруг Александар


„Јас се омажив“. Ова е се што 40 годишниот Александар од Јагодина, Србија добил како информација од својата 25 годишна сопруга Ивана која уште од 5 јуни се води како исчезната и по неа трага целото семејство.

-Ме остави со три мали деца од кои едното е новороденче поради некој друг човек кој го запознала на социјалните мрежи. Вели дека се омажила но дека не сака да се разведе од мене, вели за српски Блиц 40 годишниот Александар.mazu.jpg-500

Тој открива дека неговата сопруга и порано бегала од дома, но дека се враќала по неколку дена или пак тој успева да ја пронајде во психијатриските установи или по манастирите.

Ивана Јевтиќ од дома излегла на 5 јуни и од тогаш и се губи секаква трага. На сопругот му ги оставила трите деца, син од 6 години и две ќерки, едната четири годишна и едната новороденче.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1