Воин Ражнатовиќ покажа каков бил животот на Цеца пред да се омажи за Аркан


Во последно време изгледаше дека синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан се смирил и престанал да ја провоцира Цеца. Но, како што и самиот рекол, борбата продолжува.ceca voin

Вељко Ражнатовиќ веќе со месеци се труди да му објасни на народот (баш на оние кои го пратат на социјалната мрежа Фејсбук) која е Светлана Цеца Ражнатовиќ и како ги излажала децата на Аркан.

Воин споделил фотографија на која Цеца работи со гребло на едно добротворно случување, со наслов дека така изгледал нејзиниот живот, пред „богато“ да се омажи. 1voinsli

Кога ќе се сетиш каков ти бил животот пред да те запознаат со Аркан, напишал Воин и предизвикал бурни реакции.

Додека Воин води битка за тестаментот на својот татко, Анастасија и Вељко уживаат на црногорското приморје.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1