Мерлин Менсон се онесвести на сцена (Видео)


Мерлин Менсон се онесвестил на сред концерт кој го одржал во канадскиот град Саскатун. Тој колабирал додека го изведувал својот хит “Beautiful People” на бис.

Merilin-MensonНа снимките кои се појавиле на Ју Тјуб може да се види како наеднаш престанал да пее, да се тетерави и како паѓа на бината.Членовите на неговиот бенд најпрво продолжиле да свират, но кога виделе дека не станува му пришле на помош и го отстраниле од бината. Според медиумите, пред да падне тој повраќал. Засега нема информации за неговата моментална состојба, што предизвикало голема загриженост меѓу негвоите фанови.

Пред само два месеци беше хоспитализиран и му беше сошиено увото, кое го повреди за време на масовна тепачка во Швајцарија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1