Мирослав Илиќ ја наведнал главата и заплакал поради тоа што го кажала Цеца


Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ била искрена и му рекла на својот колега Мирослав Илиќ дека никогаш не се сложува со него околу шоуто, поради што тој ја наведнал главата и заплакал.miroslav-place

Марина Туцаковиќ го замолила да престане да плаче и дека ќе добие чоколадо, ако тоа го направи. Секако, тој само се шегуваше…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1