Мисаjловски: Мириса на нова Влада


Мириса на нова ВЛАДА Да живее РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА!, напиша на фејсбук Владо Мисајловски, потпретседател на ВМРО ДПМНЕ откако премиерот Зоран Заев најави дека ќе се одржат предвремени парламентарни избори.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1