МИСТЕРИОЗНО ФОТО:Само еден прозорец свети во напуштена зграда


Оваа зграда повеќе од 10 години била сосема напуштена, а на еден од прозорите се појавила мистериозна светлина.

Зградата порано била болница, а се наоѓа во Њу Орлеанс.

Фотографиите ги објавил човек кој работел во близина и кој го забележал ова мистериозно светло.Screenshot_271 1zgrada-svetlo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1