Млади девојки заведуваат бизнисмени на ФБ, а потоа ги уценуваат


Иако од Фејсбук тврдат дека се борат против порнографски содржини, таквите групи и страни на социјалната мрежи се појавуваат  како печурки по дожд.

Страната  “Признати нимфоманки“ која ја уредуваат Чеси, полна е со фотографии на полуголи девојки. Таа е наследничка на страната на која девојките делеа свои сексуални искуства со други луѓе.porno-virus-fb-620x350

Имам 20 години, а секс ми е потребен три пат на ден“, е едно од признанијата.

Една девојка открила дека спие со богати мажи кои ги заведува, а потоа ги уценува и зема големи пари од нив. Девојките признаваат дека понекогаш не одат ниту на училиште бидејќи сакаат да останат дома и да гледаат порно филмови и учат сцени кои потоа ги користат да ги заведат потенцијалните жртви.

Првичната страна имала 30 000 обожаватели, додека пак нејзината наследничка од ден на ден го зголемува  бројот на фановите. Сите објави се проследени со разголени фотографии во експлицитни пози.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1