Момче (15) нацртал огромен пенис на зградата на претседателството на Србија


Predsedništvo-SrbijeМалолетник е фатен на лице место додека со школска креда цртал пенис со големи димензии на зградата на претседателството на Србија.

Графитот е веднаш отстранет а момчето е приведено и ќе биде изведен пред судија за малолетници, јавува српски Телеграф.

Настанот се случил околу 16:30 а момчето е 15 годишниот М.И. графитот бил метро на метро над полниот орган испишал ,,ТОМА,,

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1