Момци дали ви е срам? – дедово на 73 год има плочки на стомакот (Видео/Фото)


 

Дедово има тело од кое може 90 насто од младите да ги натера да се засрамат.

Докторот Џефри Лајф, има 73 години, тренира шест пати во неделата, а напишал и книга со совети за правилна исхрана и здрав живот.

Џефри пред неколку години кога видел дека почна да старее решил да го смени начинот на живот. Се свртел на здрава исхрана и вежбање и комплетно се изменил, што се доказ и овие фотографии како изгледал докторот пред и потоа.

Погледнете го видеото како изгледа дедото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1