Мртвиот татко на Никол Кидман сега е обвинет за педофилија


Никол Кидман (47) е неутешна по смртта на татко и Ентони (75), психијатар со орден на австралиската влада.Сопругот Кит Урбан (46) ги откажал настапите за да остане со неа.

Доктор Кидман почина во петокот во Сингапур, каде бил во посета на ќерката Антонија (40). Полицијата ја истражува смртта како сомнителна. Кидман се онесвестил после појадокот во ресторанот на еден приватен клуб.nikol kidman 2

Причината за смртта може да биде срцев удар, но има и поинакви теори. Го поврзуваат со педофилски ланец во кој се наводно и двајца поранешни австралиски премиери.

Фиона Барнет минатиот месец пријавила дека таа е други деца биле злоставувани од него во 1975 година. Тврди дека бил задолжен за „перење на мозокот“ за децата да не зборуваат за тоа, а сега се ослободиле од него затоа што таа проговорила.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1