Му зaгина бремената сопруга – врз автомобилот им падна карпа (Видео)


Карин Мршанд (37) имаше само два месеци до породувањето кога возејќи со својот сопруг, врз нивниот автомобил падна карпа. Несреќата која ја вознемири француската јавност говори за тоа колку е суров животот. Карпата тешка половина тон паднала во моментот кога таа и нејзиниот сопруг поминвале во клисурата. Та починала на лице место, а 46 годишниот сопруг минал без никаква повреда

article-2533675-1a69a62500000578-32634x348_0

article-2533675-1a69a62900000578-638634x342

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1