На Фејсбук дознав дека сопругот ме изневерил – го видела на снимка со друга жена (ВИДЕО)


Приказната за љубовната афера во Нов Зеланд која ја заинтересира светската јавност пред неколку дена, доби свое продолжение. Двајцата љубовници ги изневериле своите партнери во канцеларијата, а за тоа дознале многу повеќе луѓе, отколку што очекувале.

seks kancelarijs

Посетителите на еден бар во близина на фирмата забележале како вработените имаат секс во канцеларија, а таа видео снимка стана сензација на интернет.

Сопругата на човекот од снимката дознала дека е изневерена на социјалната мрежа Фејсбук.kancelarija

Откриено е дека мажот е оженет и има деца, а жената е верена. Од фирмата сеуште размислуваат дали ќе бидат казнети или дури отпуштени од работа.

#

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1