На интернет нудела сексуални услуги 900 евра секс цел ден – доби пријава (Фото)


Против 41- годишна жена од Сплит која е фотограф по професија е поднесена пријава за проституција. Таа на интернет на сајтот cityoflovе ставила оглас со детален ценовник за сексуални услуги.
Таа огласот го објавила на англиски јазик и притоа објавила и фотографија од себе си.
Во ценовникот навела дека цената за еден саат е 200 евра а за целодневна „работа“ е 900 евра – со попуст ако се закаже веднаш

Полицијата откако добила дојава за огласот веднаш ја привела жената и против неа е поднесена кривична пријава.

fotografkinja-prostitutka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1