На истото место каде загинаа 5 млади – уште еден автомобил заврши во Дунав


По страотната несреќа во која животот го загубија три млади лица, откако автомобилот во кој се возеа заврши во Дунав, Белград денеска го потресе уште еден хорор.dunav

Утрово уште еден автомобил слета во Дунав, на истото место каде се случи кобната несреќа.

Патниците и возачот се повредени, а автомобилот слетал во бетонскиот дел, при што удрил и во друг автомобил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1