На оваа улица момче било избодено со нож во врат – Точно 10 години подоцна, надзорните камери го снимиле ОВА!


Пред 10 години, на оваа улица било убиено момче.duh-momce-83671

Било избодено со нож во врат, а починало неколку моменти потоа на истата улица.

Source: Chilling security footage captured something amazing. Can you believe it? by IanHawke on Rumble

Точно 10 години подоцна, камерата забележала нешто чудно. Дали тоа е духот на момчето?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1