НА ШТО ЛИЧИ ОВА: Туристи во Охрид ја згрозија Македонија! (ФОТО)


Фотографијата која денес се појави на социјалните мрежи, а беше објавена од блогерката Ина Многуфина наиде на многу негативни коментари меѓу македонската Фејсбук популација. Имено, на сликата според она што се тврди е мајка која го држи својот син додека тој уринира во езерото кое е под заштита на УНЕСКО?

Screenshot_77

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1