Најдена е Ева во која се вљубило момчето од Њујорк – Ева е ќерката на Валентино Скендеровски


Екипата на Курир ја најде Ева, која ја бараше заљубениот Владимир преку белградско радио. Средбата траела 5 минути, кои очигледно биле многу значајни за двајцата.

eevvaa

Станува збор за слатката Ева Скендеровска, одлична актерка. Таа е ќерка на Валентино Скендеровски.

Во изјава за Курир таа вели:

-Станува збор за Црногорец кој го запознав во метро додека одев на гости кај тетка ми. Не запозна една другарка. Нашата средба траеше кратко, само се запознавме и кратко разговаравме. Овој повик за мене беше големо изненадување, вистински шок, вели Ева за Курир.

На прашањето дали ќе одговори на повикот и дали ќе се согласи на уште една средба, Ева за Курир вели дека се уште е во шок и дека сака да исконтактира со него, само малку да се смират емоциите.

На утринската програма на српското радио РадиоС, Владимир од Њујорк ја бара Македонката Ева која ја запознал во метро.

Ја видов само еднаш и се заљубив – Владимир од Њујорк ја бара Македонката Ева

hitportal-eva-skenderovska1-260x169

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1